Najlepšie masáže pre ženy v Bratislave a Senci

Manuálna lymfodrenáž

Ide o jemnú masážnu techniku, ktorá stimuluje pohyb lymfy v lymfatických cievach, čím zmierňuje opuchy, zbavuje telo toxínov a podporuje imunitu. Je vhodná pri bolestivých nohách, ťažkých nohách, kŕčových žilách, pri laktózovej a histamínovej intolerancii, celiakii. Odporúča sa ako prevencia vzniku lymfedému (lymfatický opuch) po operáciách kĺbov, zlomeninách, odstránení uzlín napríklad z podpazušia. Ženám, ktoré podstúpili hysterektómiu sa odporúča lymfodrenáž 1x/týždeň.

60 MIN.
90 MIN.
120 MIN.

Medicínska prístrojová lymfodrenáž

Účinkami ide o rovnakú masážnu terapiu ako je manuálna lymfodrenáž. Na nohy sú použité 24 komorové nohavice, ktorých komory prístroj nafukuje a sfukuje, tak aby stimulovali lymfatický systém. Dokonale tak simulujú hmaty terapeuta pri ručnej lymfodrenáži. Pred prístrojovou lymfodrenážou vám terapeut otvorí lymfatické uzliny v oblasti kľúčnych kostí, krku a hlavy, čo je jeden z najdôležitejších krokov celého ošetrenia. Vhodná aj ako prevencia vzniku opuchov po operáciách kolien, cisárskom reze, laparoskopických operáciách. Odporúčame frekvenciu 2-3x/týždeň prvých 5-10 ošetrení.

60 MIN.
PERMANENTKA 7+1 ZADARMO
PERMANENTKA 10+2 ZADARMO

Maderoterapia telová

Masážna terapia drevenými valčekmi, ktorou vyriešite 2 problémy 1 terapiou. Ide o stimuláciu lymfatického systému a zároveň formovanie postavy. Masáž je jemná a veľmi príjemná, nesmie vás bolieť ani po nej nevznikajú modrinky. Zvyšuje elasticitu kože a rozbúrava zhluky tuku, čím zmierňuje celulitídu a krásne tvaruje postavu. Výborná pri pocitoch ťažkých nôh, pri zmene životného štýlu - chudnutí, pri aktívnom športovaní ako regeneračná terapia, pri problémoch s trávením. Naše klientky ju milujú celoročne. Odporúčame kúru 8-10 ošetrení s frekvenciou 2-3x/týždeň a následne prejsť na udržiavacie ošetrenia s frekvenciou1x/4-6 týždňov.

60 MIN
PERMANENTKA 7+1 ZADARMO
PERMANENTKA 10+2 ZADARMO

PERFECTMADERO

ide o celotelovú maderoterapiu, ktorá kombinuje prvky klasickej a brazílskej maderoterapie. Vďaka tomu je stimulovaný lymfatický systém celého tela a dosahujeme rýchlejšie estetické výsledky ako pri klasickej maderoterapii. Hlavným rozdielom je rýchlejšie vypnutie kože, tvarovanie postavy a eliminácia celulitídy. Odporúčame min. 5 ošetrení s frekvenciou 1-2x/týždeň.

CONTOURBODY

Je ručná intenzívna masáž celého tela, ktorej hmaty sú smerované tak, aby výrazne podporili tok lymfy a zároveň prekrvili podkožie. Terapia ma silný detoxikačný účinok, preto sa odporúča ošetrenie absolvovať max. 1x/2 týždne. Masáž sa vykonáva na celom tele s dôrazom na premasírovanie brucha a podporu funkcie orgánov tráviaceho traktu.

Maderoterapia tváre s Oxyaddict

Ošetrenie je spojením masáže tváre, krku a dekoltu drobnými drevenými valčekmi a kozmetickým kyslíkovým ošetrením. Ošetrenie podprouje mikrocirkuláciu, pohyb lymfy a vypnutie pokožky a zároveň zapraví účinné latky z kozmetiky do kože. Kyslík dodá pleti jas a energiu. Eliminuje hlboké aj jemné vrásky, vypína pleť, zvýrazňuje kontúry tváre, zmierňuje opuchy a vačky pod očami. Kyslík dodá pleti jas a energiu. Ide o veľmi príjemné ošetrenie s výrazným liftingovým účinkom. Odporúčame frekvenciu 1-2x/týždeň v počte 6-8 ošetrení.

1 OŠETRENIE

Oxy-maderoterapia tela

Ide o spojenie klasickej maderoterapie celého tela s oxygenoterapiou. Počas maderoterapie inhalujete 95%ný kyslík. Ten pôsobí protizápalovo, antisepticky.Vďaka stimulácii lymfatického systému sa zrýchli bunkový metabolizmus tkanivá sa rýchlejšie zbavujú oxidu uhličitého a prijímajú kyslík. Výsledkom je nielen vyformované telo a správne pracujúci lymfatický systém, ale aj podporená imunita a zdravšie telo, ktoré lepšie odoláva stresu a hormonálnym výkyvom. Vhodné ošetrenie pre ženy každého veku. (Kanylu pre inhaláciu kyslíka -3 €- dostanete pri kúpe permanentky zdarma)

60 MIN.
PERMANENTKA 7+1 ZADARMO
PERMANENTKA 10+2 ZADARMO

Madero-lymfo-oxy balík

Doprajte si telovú maderoterapiu s inhaláciou kyslíka a po nej medicínsku prístrojovú lymfodrenáž, ktorá podporí odvod toxínov z tela.

90-120 MIN.
PERMANENTKA 7+1 ZADARMO
PERMANENTKA 10+2 ZADARMO

Maderobalík

Spojili sme pre vás 2 obľúbené terapie – maderoterapiu tela a anticleulitídny zábal. Fokus oboch ošetrení je na problematické partie ženského tela, ktoré krásne formujú. Zábal navyše zbaví telo zadržanej vody, čo je vhodné hlavne u žien, ktoré chudnú a váha im zastala a vyživí pokožku čím zmierňuje prípadné strie.

120 MIN.

Anticelulitídny zábal

Ošetrenie tela pomocou prírodných bylinných prípravkov vypína a vyživuje pokožku. Zároveň zahreje a prekrví podkožie, kde sa zvýši mikrocirkulácia, podporí sa odvod toxínov a telo sa zbavuje zadržanej vody. Prípravok pôsobí v hlbších vrstvách kože čím účinne zmierňuje celulitídu.

1 OŠETRENIE

Rázová vlna- estetická

Najúčinnejšie prístrojové ošetrenie zmierňujúce celulitídu. Výsledky našich zákazníčok hovoria za všetko. Náraz hlavice rázovej vlny vytvorí silnú akustickú vlnu, ktorá vnikne do hlbokých vrstiev kože, kde zlepšuje elasticitu, rozbúrava zhluky tuku, napomáha odstraňovať medzibunkovú vodu a vypína pokožku. Ošetrenie je pre podkožie silné, ale vy ho pociťujete ako príjemnú masáž. Potrebných je min. 6 ošetrení, po ktorých vidíte krásne výsledky. Tie sa držia dlhodobo a kúru je vhodné opakovať 1-2x/rok, alebo udržiavať efekt pravidelnými ošetreniami s frekvenciou 1x/4-6 týždňov.

PREDNÉ, ZADNÉ STEHNÁ
PREDNÉ, ZADNÉ STEHNÁ, ZADOK
BRUŠKO
BOKY
ZADOK
PERMANENTKA 6+1 ZADARMO
PERMANENTKA 10+2 ZADARMO
Tešíme sa
na naše stretnutie!
POBOČKA SENEC

Telefón | Viktória massage 0904 592 222

Email | Viktória massage vmtsc@viktoriamassage.sk

Adresa | Viktória massage Lichnerova 76, Senec

POBOČKA BRATISLAVA

Telefón | Viktória massage 0911 910 222

Email | Viktória massage barbora.hrdekova@gmail.com

Adresa | Viktória massage Jelenia 11, Bratislava