Najlepšie masáže pre ženy v Bratislave a Senci

Viktória masáž

Viktória masáž

Najobľúbenejšia kombinácia klasickej masáže a manuálnej lymfodrenáže. Zbaví vaše telo toxínov, prebytočnej vody, zmierni celulitídu, opuchy nôh a zároveň uľaví vášmu chrbtu, ramenám, šiji a rukám od bolesti a napätia. Po tejto masáži sa cítite ako znovuzrodená a vďaka regeneračným olejom je aj vaša pleť  vyživená.

120 MIN.
Viktória masáž

Klasická masáž

Je masáž pri, ktorej rozmasírujeme stuhnuté svaly, zregenerujeme telo aj myseľ. Je vhodná pri bolestiach chrbta, pri nadmernej športovej záťaži aj v stresovom období.
60 min. masáž zahŕňa masáž chrbta, šije a rúk, prípadne chodidiel.
90 min. masáž zahŕňa masáž chrbta, šije, rúk, chodidiel a nôh.
120 min. masáž celého tela.

60 MIN.
90 MIN.
120 MIN.
Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž

Ide o masážnu terapiu, ktorá napomáha prúdeniu lymfy v našom tele. Jej hlavný cieľom je zmiernenie opuchov, pomáha teda, ak sa cítite naliate vodou, napnuté, zavodnené. Máte ťažké nohy, ste unavené. Odporúča sa ako prevencia vzniku lymfedému (lymfatický opuch) po operáciách kĺbov, zlomeninách, odstránení uzlín napríklad z podpazušia. Ženám, ktoré podstúpili hysterektómiu sa odporúča lymfodrenáž 1-2x/týždeň.

60 MIN.
90 MIN.
120 MIN.
Bankovanie

Bankovanie

Bankovanie má pôvod v tradičnej čínskej medicíne a jeho hlavnou úlohou je zbaviť telo škodlivín, uvoľniť hlboké spazmy. U nás ide o kombináciu klasickej masáže, kedy si terapeut zdiagnostikuje miesta vhodné pre aplikáciu baniek. Následne banky necháva na daných miestach na určitý čas. Táto masáž je ideálne pri silných bolestiach svalov, nadmernej športovej záťaži, bolestiach kĺbov, pri nadmernom strese. Pomáha aj pri riešení problémov s vnútornými orgánmi. Neodporúča sa ľuďom s nedostatkom energie, malátnym, trpiacim anémiou.

60 MIN.
Maderoterapia chrbát

Maderoterapia chrbát

Masážna terapia s použitím špeciálnych drevených valčekov presne prispôsobených chrbtici a svalom chrbta. Spája jedinečný relax s masážou, ktorá uľaví od bolestí a napätia. Ideálna aj pre ľudí, ktorí nemajú radi klasické masáže.

1 OŠETRENIE
Reflexná terapia chodidiel

Reflexná terapia chodidiel

Ide o druh akupresúry, pri ktorej môžeme liečiť rôzne zdravotné ťažkosti. Či už ide o problémy s jednotlivými orgánmi alebo pohybovým aparátom, to všetko sa dá reflexnou terapiou liečiť. Zároveň je vhodná pre ľudí, ktorí potrebujú dať oddych hlavne svojim nohám, obľubujú ju čašníci, obchodníci, ktorí priveľmi zaťažujú chodidlá.

40. MIN.
Kineziotaping

Kineziotaping

Túto metódu nazývam z praxe prvá pomoc. Nemáte čas dopriať si hodinu masáže? Za 5 minút máte nalepené tejpy. Slúžia na spevnenie svalov, kĺbov, zmiernenie opuchov a bolestí. Tejpy sú aplikované na bolestivé miesto. Sú vyrobené z bavlny, hypoalergénne a vodeodolné. Po aplikácii vydržia 3-5 dní.

Viktória masáž

Rázová vlna - rehabilitačná

​Rázová vlna má svoje uplatnenie nielen pri liečbe celulitídy, ale aj pri odstraňovaní bolestí. Prináša nechirurgické riešenie pre bolesti svalov, kĺbov, odstránení pätovej ostrohy, zmierňuje bolesti s viac ako 95% účinnosťou. Odporúča sa pri liečbe karpálneho tunela, tenisového lakťa, bolestiach ramena, problémoch s kolenami aj na liečbu pätovej ostrohy, či pri silných bolestiach svalov.

1 APLIKÁCIA 1 MIESTO
Tešíme sa
na naše stretnutie!
POBOČKA SENEC

Telefón | Viktória massage 0904 592 222

Email | Viktória massage vmtsc@viktoriamassage.sk

Adresa | Viktória massage Lichnerova 76, Senec

POBOČKA BRATISLAVA

Telefón | Viktória massage 0911 910 222

Email | Viktória massage barbora.hrdekova@gmail.com

Adresa | Viktória massage Jelenia 11, Bratislava